+

vitajte vo svete

CATALEA TANTRA

+

vitajte vo svete

CATALEA TANTRA

Tantra masáž Bratislava

VÍTAME VÁS VO SVETE CATALEA

Ako jediný tantra salón sa snažíme o spájanie tantrickej a erotickej masáže súčasne, čím dosiahneme vrchol životnej energie a rozkoše. Pôsobíme už niekoľko rokov v meste Bratislava a v meste Trnava.  Naše pôvabné masérky sú vždy dokonale upravené a pripravené Vás privítať s úsmevom na tvári. U nás vždy najdete iba inteligentné a zároveň príťažlivé tantra Ladies, ktoré sú školené na viacero druhov masáži. Využivajú techniky vzrušujúcej NURU masáže, ktorú nazývame aj „telo na telo“ alebo z angličtiny body to body. Túto masáž s obľubou praktizujú všetky naše masérky, čím prispievajú k rozvoju modernej Tantry. Príďte sa presvedčiť o kvalite krásnych slečien do niektorého našho štúdia tantra a nuru masáže v Bratislave alebo Trnave.

NAJLEPŠIE TANTRA MASÉRKY

TANTRA MASÉRKA REBECA

Exkluzívne tantra masérky s all inclusive službami. Dokonalé telá našich slečien Vás nenechajú ľahostajnými. Naše tantra ladies Vám navodia zimomriavky po celom tele a prežijete intenzívne vzrušenie. Rozprúdia Vám sexuálnu energiu, uvoľnia myseľ, telo i dušu. Budete odchádzať z nášho tantra salónu posilnený a plný rozkoše.

TANTRA MASÉRKA SALMA

Svedomito pre Vás vyberáme tie najkrajšie tantrické masérky. Súčasťou nášho salónu sa stanú len tie najlepšie. Naše masérky sú prirodzene krásne, úctivej povahy a absolútne neodolateľné.

TANTRA MASÉRKA ZARA

Naše masérky pracujú podľa intuície, prispôsobujú zážitok Vašim túžbam. Môžete si byť istý, že prežijete najpríjemnejšiu erotickú masáž.

TANTRA MASÉRKA ALEXY

Vaše tužby budú vypočuté…

PROSTREDIE TANTRICKEJ MASÁŽE

MASÁŽNY SALÓN BRATISLAVA A TRNAVA

Bratislava a Trnava sú mestá kde pôsobíme už niekoľko rokov ako prestížny tantrický salón pre pánov.  Objavte naše čarovné centrum erotických masáži. Poskytujeme dokonalý relax a vzrušujúci pôžitok z tantra masáže,  na ktorý nikdy nezabudnete.

TANTRA SALÓN TRNAVA

Naše masážne priestory sú intímne a diskrétne. Od príchodu k nám až po Váš odchod sa Vám bude venovať iba Vami zvolená tantra lady. Vždy dostávate dokonale čisté uteráky a plachtu.  Navštívte naše harmonické prostredie za svitu sviečok sprevádzané príjemnou senzuálnou hudbou.

Tantra salón Bratislava

   Máte chuť na tantra masáž? Príďte k nám zrelaxovať.

Bratislava +421 948 364 503

Trnava +421 940 250 160

VYBERTE SI NAJLEPŠIE TANTRICKÉ MASÁŽE 

Luxusné masáže pre pánov

Zverte sa do rúk našich krásnych masérok a vyskúšajte si niektorú z našich unikátnych tantra masáži. Ponúkame širokú škálu rôznych druhov erotických masáži, vyberte si to, čo sa Vám najviac páči.

Masáž s dvoma masérkami

Láka Vás Nuru masáž(telo na telo) alebo pomalá masáž prostaty a lingamu? Neváhajte ani minútu a príďte ochutnať naše all inclusive programy plné pikantných dotykov, či kĺzajúce sa telá nahých masérok. Prežijete dráždivú masáž penisu, či hru odďaľovania orgazmu. Oddajte sa erotickej fantázii, vzájomných dotykov, zmyselných pohladení.

Tantra,Nuru a vzájomná masáž

Intenzívna tantra masáž v Bratislave Vám doslova vyrazí dych.

Erotická masáž v Trnave, pri ktorej sa budete otriasať rozkošou.

Objednajte sa na nádherný tantrický rituál, ktorý vo Vás ešte dlho bude doznievať.

Tantra otázky

Tantra masáž 1.Aký je rozdiel medzi erotickou a tantrickou masážou? Tantrická masáž je masážou rozvíjania sexuálnej energie po celom Vašom tele. Tantra je umením dotyku a mysle. Orgazmus nieje hlavným cieľom tantrickej masáže,  ale môže byť jej...

Tantra masáž pojmy

Niekedy si neviete dať rady, čo znamenajú niektoré výrazy v Tantrickej masáži. Preto sme sa rozhodli, že vám to trošku aspon pár základných výrazov ozrejmíme a veríme, že lepšie pochopíte význam Tantra masáže. Šiva-najvačší mužsky princíp-vedomie...

ADRESA

TRNAVA
BRATISLAVA

KONTAKT

TRNAVA:

+

BRATISLAVA

+

OTVÁRACIE HODINY

PON – NE: 9:00 – 22:00
Open chat