AKO PREBIEHA U NÁS TANTRICKÁ MASÁŽ

Čarovná atmosféra tantra masáže za svitu sviečok a počúvania tantrickej hudby. Erotická masáž plná nehy, správnych dotykov, vzrušenia a uvoľnenia. Zážitok bude okúzľujúci

Tantrická masáž pôsobí na celkové zdravie, harmonickú rovnováhu, zlepšuje krvny obeh, znižuje stres a napätie, drží vás v sexuálnej kondícii.

PRIEBEH TANTRA MASÁŽE

Ako jediný tantra salón sa snažíme o spájanie dvoch masáži tantrickej a erotickej v jeden celok, čím dosiahnete životnú energiu a vrchol extázy. Na dosiahnutie kvalitnej tantra masáže naše masérky využivajú umenie tantry kombináciu s umením taoistického štýlu ale najmä Nuru masáže, ktorú nazývame aj „telo na telo“ alebo z angličtiny body to body. Túto masáž s obľubou praktizujú všetky naše masérky, čím prispievajú k rozvoju modernej Tantry.

1. Príchod k nám

Ako prebieha tantra masáž? U nás je súkromie a diskrétnosť prvoradé. Garantujeme vám, že sa nestretnete s inou osobou, len s vašou masérkou. Po tom, ako si odložíte váše topánky, prípadne kabát, masérka vás privíta v civilnom oblečení a vysvetlí vám, čo všetko vás na masáži bude čakať, samozrejme bude priestor aj pre vás a vaše otázky. Masérka sa s vami rada podelí o vaše priania a potreby.

2. Príprava na tantra rituál

Masérka vám ukáže miesto, kde si môžete zložiť svoje veci a nasleduje krátka sprcha. Hneď ako sa vrátite do miestnosti, už na vás čaká úplne odhalená masérka a uvádza vás do rituálu.

3. Rituál

Rituál prebieha v stoji, nemusite nic robit, oddáte sa vašej masérke. Každá naša masáž začína týmto tantrickým rituálom, ktorým si uctíme vaše telo. Pomáličky z vás opadáva prvopočiatočný stres, začínate vnímať prostredie, hudbu a krásnu masérku, ktorá si vás hýčka a rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi. Rituál je neodmysliteľnou súčasťou tantra masáže a postupne si uvedomujete, že ste na správnom mieste.

4. Masáž

Pocítite masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celým nahým telom, zadočkom aj mušličkou, jemne sa masérka po vás bude klzať. Počas celej masáže masérka je nahá, mení rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chybať ani poloha 69. Pri masáži vaša masérka nepoužíva predmety ako pierka, rukavičky, vejáre z hygienických dôvodov. Masérka využíva jedine to čo muži najviac milujú, ruky a telo.

5. Záverečná intímna časť

Masérka využíva všetky techniky na vhodné pre  tantra masáž penisu (lingamu) ako masáž prsiami, telom, časťou tváre, postupné vzrušovanie rukou, až po… ak si to želáte, vyvrcholenie.

6. Relaxácia

Záverečný oddych si vychutnáte na futone – matraci, nechávate doznieva váš prežitý zážitok. Masérka sedí pri vás a jemne vás hladí. Potom vás masérka nechá chvíľu osamote, aby ste mohli nerušene dorelaxovať.

Môžete využiť sprchu, záverečný rohovor s masérkou a odchádzate domov plný zážitkov, poztívneho myslenia a úsmevu na tvári.