Tantrizmus sa v minulosti začal používať pred viac ako 2500 rokmi. Len ťažko hovoriť o presnom pôvode tantrických masáži, no predpoklad vzniku pramení v Indii, kde ľudia ponímali zmes tantrických prvkov a tantrických predohier ako vyššiu cestu k uvoľneniu a extázy.

V dnešnej dobe tantrická masáž nadobúda prvky moderného sveta a už zďaleka nemôžme hovoriť pravej tantre, pretože vplyvy modernej doby posuvajú tantru viac do komerčnosti a hľadania akéhosi rýchleho sexualného uvoľnenia vplyvom našho zrýchleného života.

To čaro z minulosti už bohužial sa vytráca a vlastnosti, ktoré tantru vystihovali už postupne upadajú až priam miznú. Tradičnú tantru vystihovali napr. Dýchacie cviky, rôzne rituálne prípravy miestností a celý tento proces bol premyslený a zároveň zdĺhavý. Tak ako predkovia kládli dôraz na prípravu, tak isto kládli dôraz na kvalitu tantrického aktu.
Ale dnes je to úplne inak, pretože tantrická masáž u nás stráca to pravé čaro. Mnohé tantrické salóny o dýchacich technikach ani len nepočuli, častokrát počúvam, že v mnohých salónoch sú zakázané vzájomné dotyky a masérky predvadzajú tantru zahalené ukazujú akýsi smer jednosmernej tantry. Ľudia potom odchádzajú nie celkom spokojní, pretože zvyčajne ich túžby niesú až tak naplnené.

Moje masérky sa riadia spojením starej tantry s modernou dobou. Uvodný rituál, nahé telo masérky a vzájomné dotyky, nemôžu predsa v masáži chýbať. Naše masáže sme obohatili o rôzne prvky z erotickej a NURU masáže,veľmi obľúbené sú aj rôzne zmeny polôh masérky, čo dotvára rôznorodosť masáži, všetko je cielené tak, aby ste sa počas masáže nenarobili, ale zrelaxovali a uvoľnili Vašu sexuálnu energiu. Budete si užívať presne tak,  ako ľudia v minulosti pomalú stimuláciu pohlavných orgánov rôznymi erotickými technikami našich skúsených masérok. Dnešná doba ponúka skôr erotickú ako tantrickú masáž. Muži su zväčša uponahľaní a len málokto sa vie oddať zmyselnosti a zdlhavosti príprav pravej tantrickej masáže.

Naše masérky sa snažia spojiť tradične techniky s modernými prvkami. Je pre nás veľmi dôležité, aby sme ponúkali to, čo predsa muži tak veľmi milujú…. =)

×

Powered by WhatsApp Chat

× Napíš mi, čakám...