KONTAKT

Tradičná a moderná tantra masáž v Bratislave a Trnave. Zažite erotickú masáž, ktorá obohatí Vaše telo aj dušu. Krásne masérky a príjemné diskrétne prostredie.

Čarovná atmosféra tantra masáže za svitu sviečok a počúvania tantrickej hudby. Erotická masáž plná nehy, správnych dotykov, vzrušenia a uvoľnenia. Zážitok bude okúzľujúci.

Naše tantra štúdio  „Nie je salón ako salón“  diskrétnosť a čistota, Iba Vy a naša Tantra Lady.

 

Tantra Trnava

Útulné voňavé priestory Tantra masáže Trnava. Erotické masáže v blízkosti Maxu, bezproblémové parkovanie v okolí. Vždy dobrá nálada a úsmev na tvári našej tantra masérky.

V nás v našom tantrickom štúdiu v Trnave sa budete cítiť ako doma. Vždy čistý uterák, osviežujuci nápoj alebo tantrický čajík na privítanie.

Tantra Bratislava

Príďte na nazabudnuteľný zážitok pravej tantrickej masáže do nášho tantra štúdia v Bratislave. Spoločne s našou Tantra Lady sa ponoríte do vĺn erotickej masáže. Vychutnáte si kvalitnú tantrickú, erotickú a senzuálnu masáž v jednom celku.

Jemné osvetlenie sviečkami, nahé telo masérky, tantrická hudba a vzrušujúce uvoľnenie a relax, to všetko Vás čaká v našom Tantra salóne v Bratislave.

Bezproblémové parkovanie, diskrétnosť a čistota, v priestore budete iba Vy a naša tantra Lady.

ADRESA

TRNAVA – OKRUŽNÁ ULICA
BRATISLAVA – RUŽINOVSKÁ

KONTAKT

Phone: +421 940 250 160
Email: tantra@catalea.sk

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – Piatok: 9:00 – 22:00