Domů » Objavte čaro sexulanej energie v našich Tantra masážach

Čaro tantra masáže

Objavte čaro sexulanej energie v našich Tantra masážach

Sexuálna energia je všade vôkol nás.My si to ani neuvedomujeme, ale ked tejto energie máme nedostatok, začíname trpieť.Prejavuje sa to rôznym spôsobom, ako napr fyzické choroby ale častokraj najmä psychické poruchy, ktoré neskôr vedú až k depresiám.

Naše masérky vynakladajú veľkú snahu sa neustále sa vzdelávať nielen v oblasti tantra masáže ale aj v oblasti psychológie, pretože naši klienti si zaslúžia nielen pohľadenie po tele ale aj po duši.

Naše tantra Lady sú výborné liečiteľky, ktoré sa snažia Vašu sexuálnu energiu odblokovať, tak aby ste odchádzali s pocitmi dokonalého uvoľnenia, relaxácie, prežitých zážitkov a najmä spokojnosti.

Počas tantrickej masáže, ktorá je vedená cestou spojením tradičnej a modernej tantry sa naše masérky profesionálne snažia o rozprúdenie Vašej sexuálnej energie.Celotelová masáž od ušných lalôčikov, či jemné pohrávanie sa s končekami vašich prstov na rukách aj nohách, obohatená o erotickú masáž telo na telo v rôznych intímnych polohách, dráždenie tých najspravnejším mužských kanálikov a akt vyvrcholenia,  to všetko je Vaša životná energia.

Masérky pod vedením Lady Catalea, veľmi dobre vedia, čo muži hľadajú. Sú školené tak, aby dokázali naslúchať mužským túžbam. Dotyk horúceho naolejovaného tela na telo, erotická masáž s rôznymi technikami, spojenie vzájomných dotykov to je presne to, čo je v modernej tantre tak velmi žiadané.

Príďte okúsiť zmyseľnú erotickú a tantrickú masáž na odblokovanie Vašej sexuálnej energie a nalaďte sa s nami v ritme TANTRY.

Vaša Tantra Lady

         Catalea

 

Open chat