Domů » AKO PREBIEHA U NÁS TANTRICKÁ MASÁŽ?

Priebeh tantra masáže

AKO PREBIEHA U NÁS TANTRICKÁ MASÁŽ?

Informácie k tantrickej masáži

Dôležité súčasti našej senzuálnej masáže:

  • Sprcha  je vždy pred aj po tantrickej masáži, máte ju k dispozícii priamo v našom priestore
  • Naše masáže vždy začínajú namaste rituálom – vzdanie úcty k telu.
  • Po masáži máte k dispozícii čas na oddych, ktorý možete využiť ako rozprávanie sa s masérkou či vychutnanie si prúdenia energii
  • Pri odchode od nás dostanete poďakovanie za vašu návštěvu

Tantrická masáž pôsobí na celkové zdravie, harmonickú rovnováhu, zlepšuje krvny obeh, znižuje stres a napätie, drží vás v sexuálnej kondícii.

Ako jediný tantra salón v Bratislave a tantra štúdio v Trnave sa snažíme o spájanie dvoch masáži tantrickej a erotickej v jeden celok, čím dosiahnete životnú energiu a vrchol extázy. Na dosiahnutie najvyššieho bodu tantra masáže naše masérky využivajú umenie Nuru masáže so vzajomnými dotykmi. Túto masáž s obľubou praktizujú všetky naše masérky, čím prispievajú k rozvoju modernej Tantry.

Ako prebieha tantra masáž? U nás je súkromie a diskrétnosť prvoradé. Garantujeme vám, že sa nestretnete s inou osobou, len s vašou masérkou. Po tom, ako si odložíte váše topánky, prípadne kabát, masérka vás privíta v civilnom oblečení ponukne Vas tantrickym čajom alebo iným nápojom a vysvetlí vám, čo všetko vás na masáži bude čakať, samozrejme bude priestor aj pre vás a vaše otázky. Masérka sa s vami rada podelí o vaše priania a potreby.

Masérka vám ukáže miesto, kde si môžete zložiť svoje veci a nasleduje krátka sprcha. Hneď ako sa vrátite do miestnosti, už na vás čaká úplne odhalená masérka a uvádza vás do rituálu.

Rituál prebieha v stoji, nemusite nic robit, oddáte sa vašej masérke. Každá naša masáž začína týmto tantrickým rituálom, ktorým si uctíme vaše telo. Pomáličky z vás opadáva prvopočiatočný stres, začínate vnímať prostredie, hudbu a krásnu masérku, ktorá si vás hýčka a rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi. Rituál je neodmysliteľnou súčasťou tantra masáže a postupne si uvedomujete, že ste na správnom mieste.

Pocítite masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celým nahým telom, zadočkom aj mušličkou, masérka po vás bude klzať. Počas celej masáže masérka je nahá, mení rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chybať ani poloha tantricka „69“.

Pri masáži vaša masérka nepoužíva predmety ako pierka, rukavičky, vejáre z hygienických dôvodov. Masérka využíva jedine to, čo muži najviac milujú, svoje ruky a krásne kĺzajúce sa telo.

Masérka využíva všetky techniky na vhodné pre  tantra masáž penisu (lingamu) ako masáž prsiami, telom, časťou tváre, postupné vzrušovanie rukou, až po… ak si to želáte, vyvrcholenie.

Záverečný oddych si vychutnáte na futone – matraci, nechávate doznieva váš prežitý zážitok. Masérka sedí pri vás a jemne vás hladí. Potom vás masérka nechá chvíľu osamote, aby ste mohli nerušene dorelaxovať.

Môžete využiť sprchu, záverečný rohovor s masérkou a odchádzate domov plný zážitkov, poztívneho myslenia a úsmevu na tvári.

Open chat