tantra 3v1

AKCIA SPECIAL CATALEA (tantra + telo na telo + relaxačná olejová masáž pre uvolnenie svalstva) len pre náročných, viac druhov masáži počas jednej, to najlepšie z najlepšieho v Bratislave, čo muži milujú…Túto masáž nájdete iba u nás!

Pre pánov, ktorí potrebujú cítiť ženské nahé naolejované telo na tom svojom a popri tom sa chcú masérky dotýkať jej rozpáleného tela, tak presne pre sme vytvorili program spojenia viac druhov masáži do jedneho celku.

-tantra telo na telo (erotická masáž  nahým telom masérky, jej prsiami, zadočkom) 

– zvodné pohyby, plynule pomalé s dynamickými, vzájomné uzemnenie dotykom,

– trenie naolejovaného  tela na telo

– pomalá precítená masáž penisu, žaluďa, jemné stláčanie semeníkov v rôznych vami zvolených polohách

– masáž liečivá, ozdravujúca, relaxačná,

Pocítite masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celym nahým telom, zadočkom. Naša Tantra Lady sa jemne bude po Vás klzať, vzrušovať…Masáž začína rituálom(popis dolu pod masážou) pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel a slastným záverom masážou intímnych partií telom, prsiami….Táto masáž je jedinečná v tom, že ju v takomto zložení ponúkame iba my. 

Tantrický rituál – Každá naša masáž začína rituálom, ktorým si uctíme Vaše telo.Opadáva z Vas  prvopopočiatočný stres, začínate vnímať prostredie, sviečky, hudbu a krásnu masérku, ktorá si Vás rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi. Rituál je neodmysliteľnou súčasťou tantra masáže a postupne si uvedomujete, že ste na správnom mieste.

 

  • 50 min / 110 €
  • 80 min / 160 €
  • 110 min / 210 €