Domů » TANTRA MASÉRKY TRNAVA

Tantra masérky Trnava

TANTRA LADY SALMA

Krásna masérka exotickeho pôvodu menom Salma. Táto energická žena s blond vlasmi, roztopašným úsmev Vas dokonale uvoľní. Jedna z najlepšie hodnotených masérok na Slovensku! Práca ju baví, rada experimentuje, prináša neustale nové vzrušujúce techniky. Je dominantná,ale vie byť aj pritulná mačička. Jedinečná bytosť, jej pôvab je neopisateľný. Dokonalá nielen výzorom,ale aj inteligenciou.Presne vie, čo muž miluje! Ponuka masáže tantricke, erotické aj s prvkami BDSM.  Uspokojí aj najnáročnejšieho klienta. Bude Vás vzrušovať postupne, budete sa triasť rozkošou. Jej nahé naolejované telo sa bude po Vás kĺzať jedna radosť. Rozmasíruje všetky Vaše skryté miesta. Prežijete nezabudnuteľný zážitok

  MADAM SALMA BDSM

Divoká šelma, pani učiteľka alebo dominantná žena, ktorá sa v oblasti BDSM už pohybuje niekoľko rokov. Zaviazané oči, putá a mučenie. Neobvyklé sexuálne hranie láka stále viac klientov.
Budem zlá policajtka, perverzná šéfka, alebo prísná matka, či zdravotná sestra. Rôzne neobvyklé role, ktoré možem ponúknuť. Tantra BDSM ťa stále viac láká. „Sado-maso“ praktiky či moje hračky Ti rada predvediem vo veľkom štýle. Viac o mojich programoch najdeš TU.

Open chat