Domů » VZÁJOMNÁ TANTRA MASÁŽ

Vzájomná tantra masáž

VZÁJOMNÁ TANTRA MASÁŽ

Exkluzívna masáž, ktorá prebieha v krásnom prostredi za počúvania tantrickej hudby, jemnučkom osvetlení sviečkami a vônami éterických olejov. Začiatok masáže bude patriť tantrickému rituálu(popis dolu pod masážou) . V priebehu masáže sa najskôr uvoľní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných solí a olejov,  pokračuje zmyselnou masážou olejčekmi celého Vášho tela vrátane intímných partií. Pri vzájomnej masáži Vás prevedie naša tantra Lady rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná vzájomných dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Spolu sa ponoríte do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu. Prebudená sexuálna energia je rozptýlená po celom tele a v kombinácii s NURU masážou dochádza k samostatnému vyvrcholeniu. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávaju. Ak máte radi hľadenie nahého ženskeho tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená.

Pridte k nám na vzájomnú masáž do našeho tantra salonu Trnava alebo tantra štúdia Trnava a užijete si skvelý relax a uvoľnenie.

Tantrický rituál NAMASTE – Každá naša masáž  začína tantrickým rituálom, ktorým si uctíme Vaše telo.Pomáličky z Vás opadáva prvopočiatočný stres a začínate vnímať prostredie, sviečky, hudbu a krásnu masérku, ktorá si Vás hýčka a rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi. Rituál NAMASTE je neodmysliteľnou súčasťou tantrickej masáže a postupne začínate vnímať, že ste na správnom mieste.

 VZÁJOMNÁ TANTRA MASÁŽ

 

 TRVANIE               CENA

  30min                     80€

  60min                    110€

  90min                    150€

  120min                  200€

 

Open chat